ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Цієї зими росіяни змінили тактику атак енергетики, але це їм не допомогло, — Кацуба
07.03.2024 в 11:34
Цієї зими росіяни змінили тактику атак енергетики, але це їм не допомогло, — Кацуба

Росіяни всю зиму концентрували свої удари на індустріальних регіонах і важливих логістичних вузлах — активно атакували Дніпропетровську і Полтавську області, Одесу і порти Одеської області. Ця тактика значно відрізняється від тогорічної, коли ворог, у першу чергу, намагався заморозити українців і занурити всю країну в темряву. Але Україна, в цілому, добре впоралася і успішно пройшла зиму.

Про це у своїй колонці пише підприємець і експерт у сфері енергетики Олександр Кацуба.

Атака портової інфраструктури та промисловості з повітря стала для росіян головним пріоритетом після того, як Україна зуміла відновити морську торгівлю. Це сталося завдяки українським морським дронам, які загнали російський Чорноморський флот у дальні порти та значною мірою вигнали з Криму, пояснює експерт.

В цілому Україна виявилася набагато краще підготовленою до зими ніж рік тому – зуміла захистити енергетичну і промислову інфраструктуру завдяки посиленню протиповітряної оборони, а також додатковим крокам із захисту трансформаторів та розподільних станцій. Але розслаблятися ще зарано. До наступної зими потрібно створити додаткові потужності для генерації, адже росіяни не полишать спроб знищити українську енергетику аж до кінця війни, резюмує Кацуба.

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії «АЛЬФА ГАЗ».

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
00:54 19.05.2024
11:26 18.05.2024
08:52 17.05.2024
00:43 16.05.2024
08:59 15.05.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.164