![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма»
24.07.2019 в 13:33
25 липня 2019 року з 10.00 на базі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13) відбудеться «Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма». Форум PROсвіт – організований Міністерством культури України цикл обговорень-дискусій щодо мовної ситуації в Україні, необхідності пошуку шляхів для утвердження та популяризації державної мови. Перший з них відбувся в квітні у Харкові. Одеський – другий. До кінця року планується провести заходи в рамках Форуму PROсвіт також у Львові та Києві. Кожен з круглих столів стосуватиметься певної сфери функціонування української мови. В рамках цих обговорень відбуватиметься експертний обмін думками в колі професіоналів, фахівців у тій тематиці, якій буде присвячений кожен з заходів. Основними темами зустрічі в стануть мотиви і практики свідомого вибору української мови як основної мови спілкування; неконфліктне мовоствердження та мова у бізнесі. Усі дискусії в рамках «Форуму PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма» є відкритим для аудиторії, яку ця тематика цікавить. Тож є можливість бути присутнім на заході або ж згодом ознайомитися з відеозаписом події.
Більш детальна інформація та програма форуму: http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=2538
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
12:29 27.06.2026
10:24 26.05.2026
15:10 25.05.2026
09:41 22.05.2026
15:13 18.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |