ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
25 років Вишеградській четвірці
21.10.2016 в 21:03
25 років Вишеградській четвірці

В цьому році Вишеградська четвірка відзначає 25 річницю з моменту утворення. Ця організація об’єднує країни Східної Європи, а головна ідея її створення — поглиблення співпраці у побудові демократичних державотворчих інститутів. ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського» протягом 4 років активно співпрацює із вищими навчальними закладами країн Вишеградської четвірки.

В рамках міжнародного проекту, який реалізується за фінансової підтримки Вишеградського Фонду до ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського» був запрошений професор Національного університету державної служби у м. Будапешт Тамаш Семлер. Професор виступив з відкритими лекціями перед студентами спеціальностей Право та Політологія, які є новими для нашого університету.

У даний час юриспруденція є широкою спеціальністю, в якій перспективним є поглиблене використання сучасних досягнень психології та педагогіки. Юрист, що має глибокі психологічні знання, уміння і навички, може ефективно працювати у правоохоронних органах, адвокатурі; здійснювати психологічну експертизу; проводити консультування законодавців з питань соціальної психології.

Психолого-педагогічна спеціалізація дозволить майбутньому юристу застосовувати свої знання у порівняно новій правовій сфері, окрім викладацької, в ювенальній юстиції (робота з неповнолітніми), а також забезпечувати юридичний супровід навчального процесу. Крім того, отриманий комплекс знань та умінь надасть випускникам можливості працювати в традиційних сферах юридичної діяльності – управлінських, фінансових, комерційних та інших структурах. Усі ці напрямки узгоджуються з європейською направленістю юридичної освіти.

Крім того, в цьому місяці Угорщина, як одна з країн V4, святкує національне свято – саме 23 жовтня 1989 р. – відбулася мирна зміна політичної системи і суспільного ладу, третє проголошення Республіки. Корисними були знання та досвід отримані студентами-політологами в серії лекцій професора Семлера. Адже для майбутніх політологів-конфліктологів, політичних менеджерів, яких здійснює підготовку університет Ушинського, є важливим досвід інтеграції до європейських інститутів, приклади врегулювання протиріч в суспільстві та ефективне управління в сфері політики на шляху до ЄС – саме цим питанням був присвячений цикл лекцій професора Семлера. Слід зауважити, що це не перший візит лекторів з країн V4 до нашого університету і з кожним роком ця співпраця стає продуктивнішою.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.

Останні новини:
15:32 18.06.2024
16:36 06.06.2024
15:56 29.05.2024
16:27 14.05.2024
17:13 13.05.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.138