ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Корпорація монстрів» подякувала благодійникам з Nova Ukraine і продовжує важливі збори для Захисників України
10:37 / 31.05.2026
Суспільство

ОДЕСА, 31 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У вчорашгбому повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Майже пять міліонів гривень!

Сума наданої допомоги медикам, яка сама по собі виглядає дуже вражаюче, ще до того, як перерахувати це у врятовані життя українців

Черговий медичний вантаж від Nova Ukraine який розлетівся по всіх куточках країни за декілька тижнів — кровозупинні, турнікети, ноші, бандажі, рятувальні ковдри, апарати вимірювання тиску і багато іншого.

Окремо подяка за надання тренувальних манекенів- бо постійне навчання це запорука миттєвої реакції людини, яка надає допомогу чи людини, яка отримала поранення і коли мова іде про порятунок життя, який треба надати за лічені хвилини.

Неймовірно вдячні за постійну підтримку і діяльність фонду NOVA UKRAINE, яка спрямована саме на порятунок життя

Ви дійсно кращі з кращих.

Evgenia Benda як завжди окрема подяка за кваліфіковану підтримку проєкту і наше серденько тобі.

Одеса

На день ближче до перемоги!

Подякуйте будь ласка коментарями та реакціями нашим партнерам. Це важливо!

***

Katherine Nozhevnikova

Основний рахунок карта Приват 4246001003297797

Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:13 08.06.2026
17:10 08.06.2026
16:58 08.06.2026
16:17 08.06.2026
15:58 08.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.010