![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
80% ассортимента николаевских супермаркетов – продукция из других регионов Украины или иностранного производства
13:20 / 05.03.2009
НИКОЛАЕВ, 05 МАРТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 80% ассортимента николаевских супермаркетов – продукция из других регионов Украины или иностранного производства, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такие данные агентству сегодня, 5 марта, привёл глава Николаевской облгосадминистрации Алексей Гаркуша. Эта ситуация не устраивает губернатора. Он считает, что в условиях экономического кризиса нужно защищать не просто отечественного, а местного товаропроизводителя. Поэтому сейчас ведутся переговоры с руководителями супермаркетов о наполнении их ассортимента преимущественно товарами, производимыми в Николаеве и области. В первую очередь это касается продуктов питания. Также местные власти настаивают на перерегистрации всех супермаркетов, работающих на территории областного центра, в Николаеве, что будет способствовать большему наполнению местных бюджетов. Сегодня большинство супермаркетов являются представителями крупных торговых сетей и зарегистрированы, в основном, в Киеве и Одессе. Таким образом, они способствуют оттоку финансов из региона. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.088 |