ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Просроченные мясо и рыбу обнаружили в Николаевских супермаркетах
09:19 / 29.12.2008

НИКОЛАЕВ, 29 ДЕКАБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Просроченные мясо и рыбу обнаружили в Николаевских супермаркетах, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 29 декабря, сообщили в пресс-службе облгосадминистрации.

По поручению председателя Николаевской облгосадминистрации продолжаются проверки супермаркетов области на предмет соблюдения ветеринарно-санитарных требований при заготовке, сохранении, переработке и реализации продукции животного происхождения.

Государственными инспекторами ветеринарной медицины города Николаева совместно с инспекторами ВВМ ПКВЗ УМВД Украины в Николаевской области с 15 по 19 декабря проведена проверка соблюдения ветеринарно-санитарных требований при заготовке, сохранении, переработке и реализации продукции животного происхождения и выполнения требований предписаний управления ветеринарной медицины города Николаева супермаркетами ООО «Эко», НФ ЗАО «Фоззи-юг», ООО «Вк-Николаев».

В ходе проверок на предприятии НФ ЗАО «Фоззи-юг» установлен факт хранения мяса птицы общим весом 8,5 кг с законченным сроком годности, а также факт сохранения 15 кг рыбы с законченным сроком пригодности на предприятии ООО «Вк-Николаев».

По результатам проверок составлены 2 предписания относительно запрета заготовки свинины и говядины до устранения выявленных в ходе проверок недостатков. К административной ответственности привлечены 4 должностные лица.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
16:34 05.03.2026
15:49 05.03.2026
15:45 05.03.2026
14:53 05.03.2026
14:33 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.252