ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Николаевская общественная организация Молодежное движение «Пенитенциарная инициатива» получила международную премию «Красная лента»
08:56 / 17.05.2010

НИКОЛАЕВ, 17 МАЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Николаевская общественная организация Молодежное движение «Пенитенциарная инициатива» получила международную премию «Красная лента», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 17 мая, агентству сообщили в Николаевском региональном информационно-ресурсном центре по вопросам ВИЧ/СПИД.

Премия «Красная лента», которую присуждают каждые два года на международной конференции ООН по проблемам СПИДа, создана для того, чтобы наградить общественные организации и отметить их весомый взнос в противодействие распространения ВИЧ/СПИДа.

В этом году были отобраны 25 общественных организаций-победителей из разных стран специальным комитетом экспертов по разным содружествам и приглашены для участия в XVIII-й Международной конференции по СПИДу, которая пройдет в Вене 18 — 23 июля.

В этом году за многочисленные заслуги удостоились стать одним из лауреатов этой премии Николаевское областное общественное молодежное движение «Пенитенциарная инициатива». Движение начало свою деятельность в 2001 году, и на сегодняшний день является одной из наилучших общественных организаций Украины по работе с осужденными. Руководитель организации Елена Герман приглашена на Венскую конференцию, где она получит эту престижную премию.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.040