ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Батькивщина» не будет подавать ни одной кандидатуры на должности заместителей председателей или секретарей комиссий в облсовете
09:47 / 27.11.2010

НИКОЛАЕВ, 27 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – «Батькивщина» не будет подавать ни одной кандидатуры на должности заместителей председателей или секретарей комиссий в Николаевском облсовете, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщается в заявлении фракции «БЮТ-Батьківщина», распространенном вчера, 26 ноября, после 2-й сессии облсовета.

Как сказано в заявлении, депутаты фракции «БЮТ-Батькивщина» возмущены «циничным навязыванием воли» Партией регионов. Партия регионов в облсовете ведет себя, «как вражеская армия в захваченном городе».

«Поэтому фракцией «БЮТ-Батьківщина» принято решение: поскольку, монополизировав все должности председателей постоянных комиссий облсовета, Партия регионов таким образом берет на себя всю ответственность за то, что будет происходить в области, «Батьківщина» не станет подавать ни одной кандидатуры на должности заместителей председателей или секретарей комиссий. Ответственность должна быть полной. И жители Николаевщины точно должны знать, какую именно политическую силу они должны благодарить за «рост» своего благосостояния «уже сегодня», — сказано в заявлении.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
18:58 18.12.2025
17:35 18.12.2025
17:35 18.12.2025
16:23 18.12.2025
16:21 18.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.527