ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Слух о том, что директор компании «Нибулон» будет баллотироваться в ВР по спискам КПУ, не подтвердился
09:46 / 26.06.2007

НИКОЛАЕВ, 26 ИЮНЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Слух о том, что генеральный директор компании «Нибулон» Алексей Вадатурский будет баллотироваться в Верховную Раду по спискам КПУ не подтвердился, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 26 июня, сообщил А. Вадатурский.

По его словам, ни с КПУ, ни с какой либо иной партией на выборы в парламент гендиректор «Нибулона» идти не намерен. Хотя предложения с разных сторон ему поступали и продолжают поступать.

Опроверг эту информацию и первый секретарь Николаевского обкома КПУ, депутат облсовета Владимир Матвеев.

Поводом для слухов послужила недостоверная информация, которую распространило одно из николаевских интернет-изданий.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
14:59 20.12.2025
13:48 20.12.2025
12:39 20.12.2025
11:55 20.12.2025
11:44 20.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.023