ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Віталій Кім: протягом доби внаслідок російських атак загинула людина в Куцурубській громаді, ще 1 — поранено
08:21 / 02.07.2025
Влада

ОДЕСА, 02 ЛИПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Віталія Кіма.

У своєму повідомленні Віталій Кім сказав:

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 2 липня

▫️Миколаївський район:

Учора, 1 липня, ворог о 08:13 здійснив артилерійський обстріл, атакував чотири рази FPV-дронами та дроном, ймовірно, типу «Молнія» Куцурубську громаду. Внаслідок обстрілів у с. Дмитрівка загинув 75-річний чоловік, поранено його 76-річну дружину, яку госпіталізували до медзакладу. На ранок стан постраждалої – стабільний, середньої важкості. Крім цього, пошкоджено приватні будинки, навчальний заклад, дитячий садок, лінію електропостачання та виникла пожежа сухої трави на відкритій місцевості, яку було ліквідовано. Також внаслідок одного з обстрілів у с. Солончаки виникла пожежа житлового будинку, яку теж було ліквідовано. Постраждалих немає.

За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:31 27.02.2026
16:28 27.02.2026
15:39 27.02.2026
15:09 27.02.2026
14:29 27.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.826