ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Пять человек пострадали в ДТП на автодороге «Ульяновка-Николаев»
16:30 / 11.09.2014

НИКОЛАЕВ, 11 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Пять человек пострадали в дорожно-транспортном происшествии на автодороге «Ульяновка-Николаев», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 11 сентября, агентству сообщили в отделе по связям с общественностью Управления Министерства внутренних дел Украины в Николаевской области.

Как отметили в отделе, вчера в 15:50 на 151 км автодороги Р-06 «Ульяновка-Николаев» в с. Новогригорьевка на закругленном участке дороги водитель автомобиля «ВАЗ-2106», двигаясь со стороны г. Николаев в направлении г. Вознесенск, не выбрал безопасную скорость движения, не учел дорожную обстановку, не справился с управлением и допустил выезд за пределы проезжей части с последующим съездом в правый кювет, где автомобиль перевернулся.

В результате дорожно-транспортного происшествия 41-летний водитель и четверо его пассажиров, среди которых двое 7-летних детей, с травмами разной степени тяжести были доставлены в Вознесенскую центральную районную больницу.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
ОСВІТА ЯК СУСПІЛЬНА ЦІННІСТЬ
Сьогодні ми спостерігаємо не поступ, а деградацію освітньої системи. Причини ви знаєте: з одного боку — пандемія COVID-19, повномасштабна війна, демографічна криза. З іншого — хронічне недофінансування науки та освіти, принизливий у соціальному й фінансовому сенсі статус науково-педагогічних працівників. Надмірна зарегульованість, що супроводжується реформуванням без логіки та довгострокової стратегії.

Просвітницький лекторій з філософії «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході»
28 червня 2025  року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».

Останні новини:
17:21 09.07.2025
16:45 09.07.2025
16:40 09.07.2025
16:35 09.07.2025
15:07 09.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.327