ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Николаевские спасатели освободили ребенка, который застрял в бидоне
13:43 / 08.01.2014

НИКОЛАЕВ, 08 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Николаевские спасатели освободили ребенка, который застрял в бидоне, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 8 января, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Николаевской области.

В отделе отметили, что вчера, 7 января, в 14:00 на пункт связи 4-й Государственной пожарно-спасательной части Главного управления ГСЧС Украины в Николаевской области поступил звонок с сообщением о том, что в г. Николаевна на ул. 1-я Линия мальчик залез в алюминиевый бидон и застрял в нем.

Родители пытались достать ребенка самостоятельно, но все попытки были тщетны, поэтому они обратились в службу спасения.

Спасатели, применив аварийно-спасательный инструмент, разрезали бидон и освободили ребенка.

Мальчик не получил никаких травм.


Пошук:
розширений

Руслан Весел
СПОРТСМЕНИ ОДЕЩИНИ, ПОПРИ ВІЙНУ, ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ П’ЄДЕСТАЛИ ПОШАНИ
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.

Просвітницький лекторій з філософії «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході»
28 червня 2025  року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».

Останні новини:
14:23 09.07.2025
13:10 09.07.2025
12:19 09.07.2025
11:52 09.07.2025
11:40 09.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.098