![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Три человека пострадали в результате ДТП на трассе «Днепропетровск-Николаев»
12:24 / 19.12.2013
НИКОЛАЕВ, 19 ДЕКАБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Три человека пострадали в результате дорожно-транспортном происшествии на автомобильной дороге «Днепропетровск-Николаев», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 19 декабря, агентству сообщили в отделе по связям с общественностью Управления Министерства внутренних дел Украины в Николаевской области. Как отметили в отделе, 18 декабря в 8:00 на 309 км автодороги «Днепропетровск-Николаев» произошло дорожно-транспортное происшествие, в результате которого три человека получили травмы. По предварительным данным, водитель автомобиля «ВАЗ 2101», двигаясь в направлении г. Николаев, не учел дорожную обстановку, не выбрал безопасную скорость движения, в результате чего не справился с управлением и совершил выезд на полосу встречного движения, где столкнулся с автомобилем «КамАЗ 65117» с прицепом «СЗАП 8357», после чего прицеп перевернулся. В результате дорожно-транспортного происшествия три пассажира автомобиля «ВАЗ-2101» с травмами были доставлены в больницу скорой медицинской помощи г. Николаев. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.146 |