ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Спасен рыбак, который едва не утонул в Южном Буге из-за повреждения надувной лодки
13:03 / 30.10.2013

НИКОЛАЕВ, 30 ОКТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На р. Южный Буг спасен рыбак, который едва не утонул из-за повреждения надувной лодки, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 30 октября, в отделе работы со СМИ и общественностью Главного управления Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Николаевской области.

Как отметили в отделе, сообщение о необходимости в предоставлении помощи рыбаку, который находился на р. Южный Буг, спасатели получили 29 октября в 17:55.

Как выяснилось, во время рыбалки человек повредил якорем лодку, которая начала тонуть.

На вызов прибыли специалисты военизированного аварийно-спасательного пункта города Государственного военизированного горноспасательного (аварийно-спасательного) отряда ГСЧС Украины, которые спасли мужчину и в удовлетворительном состоянии доставили на берег.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
17:46 20.07.2026
17:43 20.07.2026
17:36 20.07.2026
17:10 20.07.2026
17:10 20.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013