![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
4 человека пострадали в результате столкновения автомобиля инкассаторов «Volkswagen Caddy» с автомобилем «Daewoo Lanos»
17:25 / 14.06.2010
НИКОЛАЕВ, 14 ИЮНЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 4 человека пострадали в результате столкновения автомобиля инкассаторов «Volkswagen Caddy» с автомобилем «Daewoo Lanos», которое произошло вчера на перекрестке ул. Пушкинской и Набережной, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 14 июня, агентству сообщили в пресс-службе УГАИ Украины в Николаевской области. По предварительным данным, водитель инкассаторского авто при повороте «на лево» на ул. Набережную столкнулся с «Деу», который двигался во встречном направлении. В результате аварии 24-летний водитель и 23-летний пассажир «Деу» были госпитализированы в больницу. Также в аварии пострадало два человека в инкассаторской машине. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
07:16 12.03.2026
06:46 12.03.2026
17:19 11.03.2026
16:40 11.03.2026
16:26 11.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.177 |