ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Загорелся троллейбус в центре Николаева
09:48 / 14.07.2006
Пожар в троллейбусе

НИКОЛАЕВ, 14 ИЮЛЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – На перекрестке проспекта Ленина и улицы Декабристов, в центре Николаева, загорелся троллейбус. Ни пассажиры, ни водитель не пострадали. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в Центре пропаганды ГУ МЧС в Николаевской области.

Пожар возник в 8:00 утра в рабочую перевозку. Заполнив салон пассажирами «под завязку», водитель троллейбуса маршрута № 2 отъехал от остановки. Не успел троллейбус набрать скорость, как из салона раздался крик пассажиров.

Троллейбус быстро начал заполняться едким дымом. Людей охватила паника. Они пытались силой открыть дверь и покинуть транспортное средство. Водитель остановился посредине проспекта. Испуганные пассажиры, побросав свои сумки, быстро покинули задымленный салон.

Отсоединив «рога» от контактного рельса, водитель безрезультатно попробовал своими силами погасить пламя песком, который хранился в салоне. Кто-то из пассажиров позвонил по мобильному в службу спасения «01». Уже через несколько минут к месту пожара прибыло два отделения. С помощью пожарных стволов бойцы ПГПЧ-16 ликвидировали возгорание и не допустили распространения огня по салону.

По предварительным данным, пожар произошел из-за короткого замыкания электрического оборудования троллейбуса. Сумма убытков устанавливается.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:35 20.03.2026
17:09 20.03.2026
16:24 20.03.2026
15:20 20.03.2026
14:13 20.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.274