ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




12 чрезвычайных ситуаций возникло в Николаевской области с начала года
15:26 / 15.06.2005

12 чрезвычайных ситуаций возникло в Николаевской области с начала года. Это на 71% (7) больше, чем за аналогичный период прошлого года. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщила главный специалист информационно-аналитического отдела главного управления по вопросам ЧС облгосадминистрации Анна Пялик.

По ее данным, 5 ЧС возникли в быту (2 отравления угарным газом, 1 – токсическими веществами, 1 случай заболевания гепатитом и 1 взрыв боевой гранаты). 4 ЧС возникли на линиях жизнеобеспечения (отключение воздушных линий, отключение трансформаторных подстанций и 2 аварии на коммунальном газопроводе). Также одна ЧС возникла в сфере жизнедеятельности (повышение уровня подземных вод) на транспортных линиях – разрушение наплавного моста. И в производственной сфере возникла авария на АЭС.

По информации А. Пялик, в результате ЧС погибли 12 человек, из них 1 ребенок. Пострадали 17 человек, из них 14 детей. За аналогичный период прошлого года, в результате ЧС пострадали 319 человек, из них 4 ребенка. Погибших не было.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:13 28.12.2025
11:10 28.12.2025
11:00 28.12.2025
10:53 28.12.2025
10:45 28.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.054