![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Сегодня в Николаевской области за школьные парты сели 156 тысяч учеников
11:55 / 01.09.2005
НИКОЛАЕВ, 01 СЕНТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Сегодня в Николаевской области за школьные парты сели более 156 тыс. учеников. Из них 50 тыс. – в областном центре. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в управлении образования и науки облгосадминистрации. В 1-й класс в регионе пошли 11 тыс. учеников, из них 4 тыс. будут обучаться в николаевских школах. Также 1-го сентября учебный год начался для 45 тыс. студентов, в том числе 8 тыс. первокурсников, которые обучаются в 37 высших учебных заведениях области. В целом, в учебные заведения региона пришли 200 тыс. школьников и студентов, что составляет 17% от всего населения Николаевской области. Всего в Николаевской области функционирует 623 общеобразовательные школы, из них 76 – в областном центре. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.205 |