ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Фестиваль «Рок-горожанин-2007» пройдет в Николаеве 1июля
09:35 / 16.06.2007

НИКОЛАЕВ, 16 ИЮНЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Фестиваль «Рок-горожанин-2007» пройдет в Николаеве 1 июля, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 16 июня, сообщил директор Николаевского рок-клуба Александр Карпенчук.

Организаторами фестиваля являются журнал «Горожанин» и компания «Арт-мюзик» при поддержке городского Управления по делам семьи и молодежи, а также Николаевского отделения Всеукраинской благотворительной организации «Всеукраинская сеть ЛЖВ».

Мероприятие пройдет под патронатом Социалистической Партии Украины и Союза Молодых Социалистов и при поддержке фирм «Оболонь», «Виланик», «Номинал-Недвижимость», ювелирный центр «Диамант», «Кольоровий світ», ЧП «Малицкий», «Сити-боулинг».

Девиз фестиваля – «Горожанин против распространения наркотиков и СПИДа!». Предполагается, что в нем примут участие группы «Собачье Сердце», «Мистика», «Крылья», «Геннадий Гримов», «Модуляция», «Сорванные Маски», «Гаражный Синдром», «Аномалия», «Utburd», «Alter Ego», «Animals'Session», «AppleSin», «XP».

Фестиваль состоится на Нижнем Баме. Начало мероприятия запланировано на 15:00.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.063