ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Дебаты со студентами
18.05.2011 / Газета: Наш город Николаев / № 20(290) / Тираж: 3000

13 мая в Черноморском государственном университете им. П. Могилы состоялась встреча гостей от Представительства ЕС в Украине и Послов европейских стран со студентами вуза.

Студенты ЧГУ получили уникальную возможность задать интересующие их вопросы главе Представительства Европейского Союза в Украине Жозе Мануэлю Пинту Тейшейра, Послу Французской республики Жаку Фору, Национальному координатору ОБСЕ в Украине Любомиру Копаю, заместителю главы Миссии Федеративной республики Германия Анке Фелдгузен.

Студентов интересовали самые различные вопросы: насколько востребованы украинские специалисты за рубежом, станет ли когда-нибудь Украина членом ЕС? Последним стал провокационный вопрос о том, не опасаются ли в Европе, что наша страна может повторить судьбу Греции, став своеобразным «якорем» для европейского сообщества? Послы отвечали в лучших традициях дипломатии: ничего не обещая, но иногда с легкой иронией.

Затем гостям устроили презентацию проекта TEMPUS, который реализуется в ЧГУ им. П. Могилы. А также рассказали о создании в университете кафедры Жана Моне -основоположника Европейского Союза. И в завершение встречи представители Евросоюза посетили международную выставку в картинной галерее вуза.

Автор: Ольга АНИНА

Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014