![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Губернатор Николай Круглов встретился с журналистом №1 Украины
18.05.2011 / Газета: Николаевские новости / № 59(2320) / Тираж: 11000
Глава облгосадминистрации Николай Круглов встретился с председателем Национального союза журналистов Украины Игорем Лубченко, который находился в Николаеве для объявления итогов Национального конкурса школьных газет. Во время встречи обсуждались возможности международного обмена группами юнкоров в странах Причерноморского бассейна и условия, которые имеет для таких мероприятий Николаевщина. А это рекреационная зона Березанского и Очаковского районов, Мигия... Шла речь также об алгоритме общения областной власти с редакциями газет. В частности губернатор Круглов обстоятельно рассказал о своих встречах с редакторами областных и районных газет в рамках совещаний-семинаров, которые проводятся в облгосадминистрации, и о вопросах, которые поднимают журналисты. Автор: -
|
Пошук:
![]() Вікторія Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.
![]() 9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».
Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.017 |