ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



У НОВОДМИТРІВЦІ ВІДНОВИЛИ ДИТСАДОК
17.02.2010 / Газета: Новая Николаевская газета / № 6(722) / Тираж: 10000

Зимова негода не стала на заваді щасливій і довгожданій події — на початку лютого у селі Новодмитрівка після 15-річного чекання відновили дитячий садок! Засніженою дорогою на урочисте відкриття приїхали гості — голова обласної ради Т.В.Демченко, депутати обласної ради В.В. Лагодіснко та В.М.Рукоманов, голова районної ради В.Г. Терзієва, міський голова В.Я.Остапенко, голови сільських рад району та інші.

- Сьогодні на селі, на жаль, більше руйнується, ніж відновлюється, — взяла слово Тетяна Василівна Демченко. — Тому відкриття дитячого садочка — подія неординарна. Це поштовх, заклик до розвитку села. І тільки завдяки спільним зусиллям депутатів області, району, місцевого керівництва, сільські діти зможуть отримати дошкільну освіту у • навчальному закладі.

За сумлінну працю Почесними грамотами Т. В . Демченко нагородила працівників ПОП «Вікторія», які брали активну участь у відновленні дитячого садка — Віктора Федорченка, Леоніда Дзядевича, Анатолія Кожемяку.

Сільський голова Новомихайлівської сільради Валентина Володимирівна Близнюк в один голос з односельцями дякувала за масштабну підтримку і допомогу у відродженні села директору ПОП «Вікторія», голові районної організації Партії регіонів В. В. Лагодієнку. Адже за часи його

господарювання у Новодмитрівці запрацював клуб, ФАП, а тепер і дитячий садок. Дякували новодмитрівці і своїм спонсорам — В. Шевченку, О.Дону, С. Бризнюку, С.Незнаюку, В. Водоп'яну та багатьом іншим.

Під сильний вітер і рясний сніг Т. В.Демченко та В.В.Лагодієнко урочисто перерізати червону стрічку. Сільський голова В. В. Близнюк разом з завідуючою дитячим садком С. М. Гаращенко провели гостей до теплих і затишних кімнат, на які так довго чекали всією громадою.

Відновлений Новодмитрівський дошкільний навчальний заклад тепер зможе прийняти до тридцяти маленьких вихованців, які разом з педагогами пізнаватимуть цікавий і ще незвіданий світ.

Разом з привітаннями новодмитрівські дітлахи отримали ще й подарунки: від обласної ради — телевізор і солодощі, від районної — пилосос. Тепер сільській громаді треба не лише підтримувати все в належному стані, а й примножувати набуте. Адже народжуваність у селі зросла, то ж тепер є для кого старатись.

Автор: Альона Хавела

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013