ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Ще одна швидка з телемедициною
23.03.2019 / Газета: Одесские известия / № 22(51445) / Тираж: 18937

У Балтській центральній районній лікарні розпочало свою роботу відділення невідкладної допомоги (еmergency department) з кабінетом телемедицини. Це четверте таке відділення на території Одеської області.

«Перше відділення ми свого часу відкрили в Окнах. Саме тоді Президент Петро Порошенко дав старт реформі сільської медицини. За цей час маємо позитивні відгуки від лікарів і пацієнтів з приводу телемедицини та роботи еmergency department», — підкреслив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

На облаштування еmergency department спрямували майже 3,8 мільйонів гривень. Із них 2,5 – з обласного бюджету (на придбання цифрового рентген-апарату), решта – з місцевого (на ремонт приміщення, меблів і обладнання). Тож у відділенні є кабінет ультразвукової діагностики, мала операційна, оглядова, кімнати для медперсоналу.

У кабінеті телемедицини встановлене і працює необхідне обладнання, щоб при потребі надати консультацію лікарям первинки чи проконсультуватися з провідними фахівцями з Одеси.

У разі необхідності медичну допомогу у відділенні зможуть отримати не лише мешканці Балтського району, який є центром госпітального округу, а й жителі Кодимського, Любашівського та Савранського районів. При цьому невдовзі подібні еmergency department будуть відкриті і там.

Під час спілкування з медперсоналом і пацієнтами Максим Степанов повідомив, що Одеська область бере участь у пілотному проекті з реформи екстреної медичної допомоги. «У результаті проекту ми придбаємо 130 автомобілів швидкої та оновимо парк. І п’ять автомобілів маємо передати для Балтського, Кодимського та Савранського районів», — зазначив він.

Після цього голова ОДА Максим Степанов передав шість мобільно-діагностичних комплексів для закладів первинної ланки Балтського району. Таким чином, ФАПи та амбулаторії на основі проведених обстежень зможуть координувати встановлення точного діагнозу на місці.

Слід зазначити, що на базі Балтської ЦРЛ також функціонує реперфузійний центр, який обслуговує 8 північних районів. За 2018 рік його лікарі врятували 320 пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

До слова, еmergency department разом із телемедициною наразі успішно працюють у Маяках, Окнах і Болграді.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015