ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




За снігопадом – повінь
20.01.2018 / Газета: Одесские известия / № 6(5030) / Тираж: 18937

Снігозаметіль виявилася нелегким випробуванням для жителів Одеси та області.

Лавиноподібне сходження снігу з даху п’ятиповерхового будинку в місті Кодима двічі завдало шкоди місцевим жителям. Снігопад 18 січня поламав дерева, кущі бузку і винограду, арматурні арки, а також обірвав інтернет-кабель. Подружжя, яке розчищало від снігу майданчик біля свого підвалу, дивом врятувалося: за секунди до обвалу чоловік і дружина зайшли в підвал. Але сніжна лавина таки привалила двері. Людей з полону визволили сусіди.

Місцеві жителі кажуть, що снігове сходження сталося через те, що на даху будівлі, зведення якої – на стадії завершення, будівельники не встановили снігостримувачі.

Своєю чергою фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій застерігають, що лавиноподібне сходження снігу з даху будинку може не тільки завдати матеріальної шкоди, а й забрати життя перехожих.

Не менш складним випробуванням стала і злива.

У соцмережах намагаються з’ясувати ім’я героя повені, який витягував з води автівки на Пересипу в Одесі. Він чіпляв їх до свого позашляховика і відбуксовував у безпечне місце.

На жаль, не всі одесити під час повені показали себе з кращого боку. Знайшлися і такі автомобілісти, які не гребували заробком на чужій біді.

18 січня бригади швидкої допомоги в Одеській області надали допомогу понад 1300 мешканців регіону. Через негоду в декількох районах медикам довелося працювати разом з рятівниками ДСНС.

– Бригади Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги вчора, незважаючи на важкі погодні умови, зробили майже 1300 виїздів, – поінформував директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА В’ячеслав Полясний. – Також пацієнтам надавалася амбулаторна допомога на станціях, підстанціях та пунктах базування. Були госпіталізовані 396 хворих. У Татарбунарській ЦРЛ увечері народилася дівчинка – пологи пройшли нормально, з дитиною та мамою все гаразд. Хочемо особливо подякувати службі ДСНС – в Саратському та Арцизькому районах бригади медиків працювали спільно з рятівниками. З ситуацією впоралися успішно.

В Арцизі ситуація була чи не найскладніша. Губернатор області Максим Степанов виїхав на місце. Енергопостачання у районній лікарні вже відновлено. Втім, ще багато об’єктів залишаються без світла. Тут десятки повалених опор.

– Генератори, які ми сьогодні привезли, – лише тимчасове рішення. Завдання номер один для Одеської області і моє особисте – якомога швидше відновити енергопостачання, – зазначив губернатор.

Він звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона з проханням надати додаткові аварійні бригади з інших областей. Це допоможе якомога швидше підключити усі без винятку населені пункти Одеської області.

18 січня в Одесі менш ніж за добу випало 83% місячної норми опадів. У зв’язку з рясними опадами комунальні служби (10 бригад КП «Міські дороги») міста ліквідовували підтоплення ряду вулиць і усовували аварійні ситуації.

В ніч на 19 січня на вулицях Одеси працювало 38 одиниць спецтехніки. Нині вони очищують зупинкові комплекси та узбіччя доріг. Тривають роботи з очищення зливових стоків від сміття і піску. Всього задіяно близько 200 чоловік.

– Сформовані бригади будуть оперативно реагувати на всі аварійні ситуації, – зазначив перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський.

Одеська мерія звертається до жителів міста з наполегливим проханням максимально обмежити пересування містом, без гострої необхідності не виїжджати на особистому автотранспорті на вулиці міста, а особливо за його межі.

Автор: Александр Кумайгородский

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011