ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




СКОТОМОГИЛЬНИК У ПЕРЕДМІСТІ
16.11.2017 / Газета: Чорноморські новини / № 103(21894) / Тираж: 8525

На знімках, поширених прес-службою мерії, гори решток великої рогатої худоби. Цей величезний скотомогильник невідомі створили під відкритим небом на північній околиці Одеси, в районі колишнього заводу «Центролит».

Тваринні кістяки, багато з яких ще свіжі, зі слідами м’яса, гниють біля складу, розташованого неподалік автобази. Напевно, що й завозили їх туди з боку цієї бази, адже від неї веде асфальтована дорога.

Ще в кінці серпня люди відчули сморід, тож допитливі, що називається, «пішли на запах». Так і вийшли на місце, яке згодом показали журналістам. А хто і відколи сюди завозить кістки, того ніхто не знає і ніхто нічого начебто й не бачив.

Логічно, що здалеку не привезуть. Хоча, згадайте, як зі Львова до нас потайки доставляли сміття. Вже не здивуємося нічому.

У Лиманському районі, на землях якого знаходиться ця біологічна бомба, працюють кілька великих м’ясопереробних підприємств. Підозра падає на них, мовляв, це місцеві звозять сюди тваринні кістяки, заощаджуючи на їх утилізації.

Після оприлюднення інформації у ЗМІ, скотомогильником нарешті зацікавилися Держспоживслужба і Національна поліція.

Як повідомили в обласному представництві Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів, рештки великої рогатої худоби накопичуються нібито на території, орендованій Одеським птахокомбінатом, опинилися на цій території несанкціоновано, з порушенням ветеринарно-санітарних вимог.

За попередньою інформацією, рештки худоби звезли сюди начебто для подальшої переробки, однак відповідні дозвільні документи на здійснення такого виду діяльності Одеському птахокомбінату ніколи не видавалися. Що-правда, ще у 2015 році підприємство отримало дозвіл на переробку курячих лапок, але офі-ційно так і не запрацювало. З якого переляку взялося за переробку кісток великої рогатої худоби — поки що невідомо.

Є неофіційне припущення, що ці рештки не задарма прийняли «на зберігання», оскільки утилізація — процес тривалий і за-тратний. Чи, може, були впевнені у тому, що все з часом розтягнуть місцеві собаки, а чи те «добро» саме по собі якось згниє у бур’янах?

За фактом організації невідомими особами на території колишнього заводу «Центролит» місця поховання туш і частин туш забитих тварин 9 і 10 листопада було проведено виїзні перевірки співробітниками Національної поліції, управління Держспоживслужби, Державної екологічної інспекції та департаменту екології і розвитку рекреаційних зон Одеської міськради.

Чекатимемо на висновки комісії.

Автор: Ніна ЗАЛЕВСЬКА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

SHABO провело серію дегустацій Великих вин України
Одне з провідних українських виноробних підприємств SHABO провело серію дегустацій, присвячену 20-річчю компанії.

Останні моніторинги:
00:00 21.03.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 21.03.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 21.03.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 21.03.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 21.03.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011