ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




НІСД передав Антикризовий план Кабміну: зупинити ПАНДЕМІЮ, а не ЕКОНОМІКУ
17:57 / 27.03.2020
НІСД передав Антикризовий план Кабміну: зупинити ПАНДЕМІЮ, а не ЕКОНОМІКУ

27 березня, Київ — Національний інститут стратегічних досліджень (НІСД) розробив та передав Кабінету Міністрів України план заходів із порятунку економіки України в умовах пандемії. Як допомогти бізнесу та ФОПам, гарантувати продовольчу безпеку, відновити транспортне сполучення, зберегти фінансову стабільність держави та покращити загальне управління в умовах кризи – такі напрями охоплює пакет першочергових заходів у соціально-економічній сфері.

Антикризовий план має обмежити вплив побічних ефектів карантину на економічне та соціальне життя держави. Зокрема, НІСД пропонує розширити види економічної діяльності в умовах карантину при мінімізації ризиків для здоров’я працівників, наприклад, забезпечити роботу продовольчих ринків із обов’язковим дотриманням протиепідемічних протоколів.

«Держава має терміново пом’якшити негативні наслідки карантину для бізнесу, інакше ми ризикуємо зупинити економіку, а не пандемію. Замість тотальних заборон, потрібні гнучкіші підходи. Натомість, треба пильнувати критичні для держави сфери, зокрема, продовольчу безпеку», — коментує документ директор НІСД Олександр Литвиненко.

Пакет рекомендацій розроблено на основі аналізу міжнародного досвіду та оцінки результатів перших заходів влади з протидії поширенню COVID-19.

НІСД з моменту початку глобальної пандемії коронавірусу надає рекомендації органам державної влади щодо необхідних заходів з метою мінімізації її наслідків для громадян, суспільства, держави та економіки. Ці рекомендації, зокрема, включали відновлення системи санітарно-епідеміологічної служби в Україні.

Інститут відкритий для співпраці з незалежними експертами, аналітичними центрами, громадськими організаціями, галузевими асоціаціями та представниками бізнесу.

Пакет рекомендацій доступний за посиланням:

Щодо подолання негативних соціально-економічних наслідків заходів, спрямованих на обмеження поширення COVID-19 в Україні

Щодо можливих заходів зі зниження ризиків, пов’язаних із запобіганням поширенню COVID-19

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ СТРАТЕГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Джерело


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
12:38 24.04.2024
11:12 24.04.2024
11:05 24.04.2024
10:17 24.04.2024
10:13 24.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.019